Hogvartsas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mažas pastatėlis-Klasė.

+3
Matthew Breaker
Terrani Fix
Lara Misticism
7 posters

Puslapis 12 1, 2  Next

Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. Empty Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Lara Misticism Pir. 07 14, 2008 6:18 pm

Lara įėjo į savo mokymo valdas,bet jautėsi kiek nejaukiai,nes vis delto pirmoji pamoka.Na bent jau tikrai manęs neišmuš iš vėžių,nes nuo vaikystės stebiuosi tais kurie suskystėja...Lara atėjo link mokytojos stalo ir atsisėdo ant magiškai padidintos kedės.Tada iškarto kreipėsi į mokinius:
-Sveiki,Aš esu magiškūjų gyvūnų pamokos dėstytoja ir privalėsite manęs klausyti.Šįkart jūsų neketinu apkrauti kaip ir kitas pamokas,tačiau jeigu nesilaikyste drausmės klasėje gali tekti paprakaituoti,aišku?
Lara grie\\tai peržvelgė klasę ir tada jau atsipalaidavusi pasakė:
-Dabar ,akd aš atsiminčiau Jus kai perskaitysiu pavardę turėsite atsiliepti.Terani Fix?
Po penkiolikos minučių tylos niekas neatsiliepė tad Lara šuktelėjo:


Paskutinį kartą redagavo Lara Misticism, Pir. 07 14, 2008 6:25 pm. Redaguota 1 kartą
Lara Misticism
Lara Misticism
Profesorė

Female Pranešimų skaičius : 83
Taškai : 0
Registration date : 2008-07-07

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Terrani Fix Pir. 07 14, 2008 6:24 pm

-esu - mergaitė nusišypsojo suole
Terrani Fix
Terrani Fix
Pirmakursis(-ė)

Female Pranešimų skaičius : 130
Taškai : 0
Registration date : 2008-07-06

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Lara Misticism Pir. 07 14, 2008 6:29 pm

Lara nusišyspojo tamsesnės odos mokinei ir pasakė jai:
-Klastunynas?taigi toliau M.Breaker...
Mokytoja nusyšpsojo ir peržvelgė klasę.Buvo tyla ir po kolkas niekas nepasakė menko žodelio: esu.
Lara Misticism
Lara Misticism
Profesorė

Female Pranešimų skaičius : 83
Taškai : 0
Registration date : 2008-07-07

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Lara Misticism Antr. 07 15, 2008 8:39 am

Niekas neatsiliep4 tad Lara išvardino likusius mokinius:
-D.Ferr,S.Parsons,W.Unwell,D.Įkyrėlė.Taigi šiandien turime darbo tyad prašau manęs klausyti,nes neketinu rašyti ant lentos.Turite pasidalinti grupelėmis trimis,ar dvejomis ir išsirinkti vieną iš šių gyvūnų: Vienaragį,Slibiną,Gabiklius,Vandenius,Lankučius.-Rimtai kalbėjo mokytoja.-Tada turėsite 2 pamokas ištirti juos kaip jie gyvena,tačiau ne iš knygų,ar aišku?parašyti rašinėlį apie tai kaip juos btų įmanoma apgyvendinti namie,kuo jie maitinasi ir panašiai.tada kažkuris jūsų grupėje turės nupiešti,nenufotagrafuoti,o nupiešti pasirinktą gyvūną.Už gerą rašinėlį 100 taškų,o už piešinį 50 taškų.Jiegu kitos pamokos gale ant mano stalo nebus jūsų rašinėlių -100 taškų ,o jeigu piešinio -50 tašku,ar aišku?Praėkite skirstytis grupemis,o vėliau išsirinkit gyvūną kurį turite pasakyti man ir tada aš jus visus atskirai (gruper) nuvesiu iki vietos kur turėsite dirbti.
Lara Misticism
Lara Misticism
Profesorė

Female Pranešimų skaičius : 83
Taškai : 0
Registration date : 2008-07-07

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Terrani Fix Antr. 07 15, 2008 1:11 pm

Mergaitė neišgirdusi nė vieno vardo žmogaus su kuriuo norėtų dirbti prisiminė, jog ir va sakė, jog mokysis MGP tad tarra pakėlė ranką - Mokytoja aš labai atsiprašau, bet jūs pamiršote paminėti Evą Rainson...
Terrani Fix
Terrani Fix
Pirmakursis(-ė)

Female Pranešimų skaičius : 130
Taškai : 0
Registration date : 2008-07-06

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Matthew Breaker Sk. 07 20, 2008 4:35 pm

((neduok tiek daug taškų ;D))
Berniukas vos kvėpuodamas įlėkė į klasę. Mokytoja jau sakė ką teks daryti, tad šis tik klestelėjo prie Shanios, prieš tai garsiai atsiprašęs už tokį nemandagų pavėlavimą į pirmą pamoką. Jis vos kvėpuodamas linktelėjo Shaniai, it sakydamas "Sveika". Jo apsiaustas, suradęs sau vietą, nustojo plevėsavęs ir švelniai uždengė tris kėdės kojas. Jis iš savo bedugnės kišenės išsitraukė rašalinę, kelias rusvas plunksnas ir pergamento lapą, kuris buvo kiek pageltęs. Už lango jis matė, kaip ežere žaidžia saulės spinduliukai, kuriuos rimtai nusiteikusios pagauti, taškė žuvys. Kažkur gilias pasimatė keli vandeniai, blizganti undinės uodega, kurios gaidą berniukas turėjo pats įsivaizduoti, kadangi storas stiklas neleido jos balsui pamaloninti berniuko ausų, kurios tik to ir troško. Tyliai atsidusęs, Matthew žvilgsnį nusuko link savo pergamento ritinio,neprirašyto, bet jau spėjusio pagelsti ir tenkinosi mokytojos žodžiais, kurie, nušokę nuo mokytojos lūpų, drąsiai pro mokinių ausis veržėsi į galvą, kurioj ir turėjo pasilikti. Jis atsisuko į Shania, tikėdamasis su ja ir daryt šį darbą.
Matthew Breaker
Matthew Breaker
Pirmakursis(-ė)

Male Pranešimų skaičius : 280
Gyvenvietė : Grifų Gūžtos bokštas
Taškai : 20
Registration date : 2008-06-21

https://thehogwarts.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Shania Parsons Sk. 07 20, 2008 4:58 pm

Shania išklausė mokytoją. Tada pradėjo sukioti plaukų sruogą. Mergaitė ramiai žiūrėjo pro langą, kai jos žvilgsnį sudrumstė durų beldimas. Atsisukus ji pamatė įeinant Matthew. Ji vos girdimai nusijuokė. Ir sugebėk tu man pavėluot į pirmą pamoką... Shania stebėjo kaip Matthew atsisėdo šalia jos. Mergaitė tarstelėjo Matthew:
- Tai kokio velnio pavėlavai?
Shania Parsons
Shania Parsons
Pirmakursis(-ė)

Female Pranešimų skaičius : 281
Taškai : 70
Registration date : 2008-07-02

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Matthew Breaker Sk. 07 20, 2008 5:08 pm

Berniukas, nusibaidęs nuo mokytojos žodžių, atsisuko į Shanią ir tyliai atsakė, nenorėdamas atkreipti mokytojos dėmesio:
- Ai nežinau, kažkaip ne laiku pamoka prasidėjo.
Atrodė lyg pyktų, bet pats suprato, kad pamoka yra reikiamu laiku, tačiau vis vien kaltino aplinką - jis nekaltas, kad užmigo. Jis pasukiojo ratu pageltusį pergamentą, kuris gailiai girgžtelėjo, lyg prašydamas jį palikti ramybėje. Už lango vis dar blaškėsi žuvys, erzinamos šmaikščių spinduliukų, tad ši patalpa atrodė tokia niūri, palyginus su tuo, kas buvo už jos langų.
- Aš tik madingai vėluoju. Kaip pridera, -išsišiepė, parodydamas šįryt iššveistus dantis. Mokytoja baigė aiškinti, tad Matthew surimtėjo ir pradėjo kalbėt apie darbo, tai yra pamokos reikalus:
- Ką jinai be uždavė, aš vis vien darbą atlieku su tavimi.
Matthew Breaker
Matthew Breaker
Pirmakursis(-ė)

Male Pranešimų skaičius : 280
Gyvenvietė : Grifų Gūžtos bokštas
Taškai : 20
Registration date : 2008-06-21

https://thehogwarts.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Shania Parsons Sk. 07 20, 2008 5:27 pm

Shania nusijuokė:
- Madingai vėluoji... Kurgi ne.
Mergaitė išsitraukė pergamentą ir plunksną. Vis žvilgčiodama į lentą, ji nusirašė viską kas ant jos buvo užrašyta.
- Jei jau taip nori...- linktelėjo Shania,- Tai darysim kartu.
Brūkštelėjusi paskutinį sakinį, mergaitė atsitiesė.
Shania Parsons
Shania Parsons
Pirmakursis(-ė)

Female Pranešimų skaičius : 281
Taškai : 70
Registration date : 2008-07-02

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Eva Rainson Sk. 07 20, 2008 5:33 pm

Eva įėjo į klasė ir paklausė:
- Mokytoja, labai atsiprašau kad pavėlavau ,-ir klestelėjo ant kedės prie Terros. - Labas, Terra.Atliksime šitą darbą kartu? ,- Ie nusišypsojo.
Eva Rainson
Eva Rainson
Pirmakursis(-ė)

Female Pranešimų skaičius : 166
Gyvenvietė : Požemiai-Klastūnynas
Taškai : 20
Registration date : 2008-07-03

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Matthew Breaker Sk. 07 20, 2008 5:51 pm

- Gerai - tu rašai, aš piešiu. Arba tu pieši, rašai, o aš žiūriu, - jis tyliai nusijuokė ir staigiai vėl pradėjo šnabždėti Shaniai. - Juokauju. Aš nupiešiu, jei tu nieko prieš, ir mes kartu parašysim. Apie ką tu norėtum rašyti?
Berniukas pasižiūrėjo į batų galus, o tada į Shanią, kuri buvo neseniai ištiesus galvą nuo pergamento, ant kurio rangėsi keli dailiai parašyti sakiniai. Berniukas jų neskaitė, bet jis galėjo lažintis iš varlių pakelio, kad tose eilutėse nerastum nė klaidos.
- Aš tai apie slibiną. Gražiausiai nupieščiau.
Žinoma jis galėtų gražiai nupiešt ir vienaragį, beet...Netrukus pro jo nosį praskrido Evos apsiausto skvernas ir jis kiek susiraukė.
- O ta prasme negalima bus imt informacijos ir knygų? Mes su Shania darysim. Apie slibiną, - pareiškė, nors iš tiesų gan negražiai pasielgė - neatsiklausė Shanios...
Matthew Breaker
Matthew Breaker
Pirmakursis(-ė)

Male Pranešimų skaičius : 280
Gyvenvietė : Grifų Gūžtos bokštas
Taškai : 20
Registration date : 2008-06-21

https://thehogwarts.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Shania Parsons Sk. 07 20, 2008 5:58 pm

Shania atitoko nuo rašymo:
- Apie slibiną? Kur tu rasi slibiną?..
Mergaitė kiek susimąsčius pasikasė galvą, tada perlenkė perpus pergamentą.
- Aprašyt tai aš galėsiu...
Ji pasižiūrėjo į Matthew:
- Ne geriau būtų rašyt apie ne tokį pavojingą gyvūną?.
Shania Parsons
Shania Parsons
Pirmakursis(-ė)

Female Pranešimų skaičius : 281
Taškai : 70
Registration date : 2008-07-02

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Matthew Breaker Sk. 07 20, 2008 6:02 pm

- Koks įdomumas apie nepavojingą, a? -paklausė nuleidęs ranką. - Gal dar sliekus nori aprašinėti?
Jis nusijuokė ir patogiau atsisėdo, it koks šerifas savo kabinete, neskaitant to, kad kojų ant stalo neužsikėlė.
- Slibinas - gražus gyvūnas paplekšnojo jai per petį ir pradėjo piešt. - O aš moku jį piešt.
Matthew Breaker
Matthew Breaker
Pirmakursis(-ė)

Male Pranešimų skaičius : 280
Gyvenvietė : Grifų Gūžtos bokštas
Taškai : 20
Registration date : 2008-06-21

https://thehogwarts.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Alice Foster Sk. 07 20, 2008 7:27 pm

Šiek tiek pavėlavusi į klasę įbėgo Alice.
- Mokytoja, labai atsiprašau. Tik esu čia visiška naujokė, dar nesužiūrėjau, kada čia pamokos kur prasideda. Sudėtinga. Ką tik mane paskyrė į koledžą tai iš karto nukurnėjau į pamokas.
Tuomet ji atsisėdo į suolą, o jai kiti mokiniai paskubomis greitai paaiškino, ką reikia daryti. Alice šiek tiek sunerimo. Ji pasidairė po klasę viltingai ieškodama poros.
Alice Foster
Alice Foster
Pirmakursis(-ė)

Female Pranešimų skaičius : 52
Age : 30
Registration date : 2008-07-17

http://miestas.forumotions.net

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Džeinė ikirelė Sk. 07 20, 2008 9:04 pm

*Džeinė pasivėlinusi iėjo iklase*
-Atsiprašau mokytoja, kad pavelavau*ir atsisėda i suola. Džeiė išgirdusi kaip mokiniai atpasaoja Alice'i ji labai nusiminė kad neliktu bo poros...*
Džeinė ikirelė
Džeinė ikirelė
Pirmakursis(-ė)

Female Pranešimų skaičius : 43
Registration date : 2008-07-13

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Alice Foster Sk. 07 20, 2008 9:19 pm

Alice šiek tiek nudžiugo pamačiusi dar vieną mokinę ir palinko prie jos.
- Labas, gal galėtumėm dirbti kartu? - nedrąsiai paklausė ji mergaitės.
Alice Foster
Alice Foster
Pirmakursis(-ė)

Female Pranešimų skaičius : 52
Age : 30
Registration date : 2008-07-17

http://miestas.forumotions.net

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Shania Parsons Sk. 07 20, 2008 10:30 pm

Matthew Breaker rašo:- Koks įdomumas apie nepavojingą, a? -paklausė nuleidęs ranką. - Gal dar sliekus nori aprašinėti?
Jis nusijuokė ir patogiau atsisėdo, it koks šerifas savo kabinete, neskaitant to, kad kojų ant stalo neužsikėlė.
- Slibinas - gražus gyvūnas paplekšnojo jai per petį ir pradėjo piešt. - O aš moku jį piešt.

Shania nusijuokė:
- Jau sliekai tada geriau.
Mergaitė pasiimė kelias gyvūnų enciklopedijas, ir pradėjo vieną po kitos vartyt.
- Itin pavojingi gyvūnai...-sumurmėjau ji sau po nosim,- Vuolia.
Shania atvertė puslapį. Ten buvo nupieštas slibinas, ir apie jį nemažai aprašyta.
Shania Parsons
Shania Parsons
Pirmakursis(-ė)

Female Pranešimų skaičius : 281
Taškai : 70
Registration date : 2008-07-02

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Matthew Breaker Sk. 07 20, 2008 10:37 pm

- Protingai galvoji - kelis faktus pasivogsim iš knygos! - berniukas klastingai išsišiepė, o jo žaliose akyse pasirodė velniukai. Tiesą sakant, jis manė, kad Shania atsivertė knygą, stengdamasi įrodyti, kad tai pavojinga. - Bet kokiu atveju turim uždirbti daug taškų. Bent jau daugiau nei klastūnai.
Matthew slapčia į burną įsidėjo varlę, kurią išsitraukė iš savo bedugnės kišenės, prieš tai užkliudydamas kišenėje buvusias kelias plunksnas, kurios jam atsakė tik švelniai pakutenusios delną. Jis godžiai sukramtė varlę, kuri dar prieš tai norėjo sprukti bet neišsisuko iš grifiuko rankų ir jai teko po truputį tirpti berniuko burnoje. Vargšė už tai tik ištepliojo jam lūpą.
- Ir ką - tru bijai? Juk mokytoja, jei kartais jis pultu, ką nors padarytų.
Matthew Breaker
Matthew Breaker
Pirmakursis(-ė)

Male Pranešimų skaičius : 280
Gyvenvietė : Grifų Gūžtos bokštas
Taškai : 20
Registration date : 2008-06-21

https://thehogwarts.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Džeinė ikirelė Pir. 07 21, 2008 4:39 pm

Alice Foster rašo:Alice šiek tiek nudžiugo pamačiusi dar vieną mokinę ir palinko prie jos.
- Labas, gal galėtumėm dirbti kartu? - nedrąsiai paklausė ji mergaitės.

Džeinė negalvojo kad čia jei, bet ji paskui suprato kad ji viena liko be poros ir čia sakomama jei.
-Žinoma.nužiugo Džeinė.
Džeinė ikirelė
Džeinė ikirelė
Pirmakursis(-ė)

Female Pranešimų skaičius : 43
Registration date : 2008-07-13

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Alice Foster Pir. 07 21, 2008 6:08 pm

- Ooo... Ačiū. Tikiuosi bus smagu mums dirbti kartu Smile - pasakė Alice mergaitei ir nusišypsojo jai. - Apie ką rašom? A? Siūlau gabikius. O tu apie ką norėtum? - paklausė ji Džeinės.
Alice Foster
Alice Foster
Pirmakursis(-ė)

Female Pranešimų skaičius : 52
Age : 30
Registration date : 2008-07-17

http://miestas.forumotions.net

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Terrani Fix Antr. 07 22, 2008 2:58 am

Eva Rainson rašo:Eva įėjo į klasė ir paklausė:
- Mokytoja, labai atsiprašau kad pavėlavau ,-ir klestelėjo ant kedės prie Terros. - Labas, Terra.Atliksime šitą darbą kartu? ,- Ie nusišypsojo.

-žinoma - mergaitė nusišypsojo ir nudžiugo pagaliau pamačiusi čia evą, nes dabar žinojo kad galės dirbti su jau pažystama ir netgi drauge
Terrani Fix
Terrani Fix
Pirmakursis(-ė)

Female Pranešimų skaičius : 130
Taškai : 0
Registration date : 2008-07-06

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Lara Misticism Tr. 07 23, 2008 6:52 pm

Lara peržvelgė mokinius ir garsiai pasakė:
-TYLOS.Aš savo pamokose nepakęsiu netvarkos.Ir nulis pokalbių.minus5 taškai klastunynui ir grifų gūžtai.Taigi...-nutęsė Lara-1 grupė Shania ir Breaker, 2 grupė Terrani ir Eva,trečia grupė Alice ir Džeinė.Stagiai renkatės gyvūnus ir taškas.Breaker ir Shania palikit kuprines čia,,bet tvirtai susisupat įį apsiaustus nuvesiu jus pire slibino.Kiti pouokites grupėmis ir svarbiausia tylos.beje už pavelavimą Alice nors ir naujokė nubraukiama taškų taigi švilpynei minus 10 taškų,ns nepakęsu savo pamokose velyvų svečių.
Lara Misticism
Lara Misticism
Profesorė

Female Pranešimų skaičius : 83
Taškai : 0
Registration date : 2008-07-07

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Džeinė ikirelė Tr. 07 23, 2008 10:08 pm

Alice Foster rašo:- Ooo... Ačiū. Tikiuosi bus smagu mums dirbti kartu Smile - pasakė Alice mergaitei ir nusišypsojo jai. - Apie ką rašom? A? Siūlau gabikius. O tu apie ką norėtum? - paklausė ji Džeinės.

Nežinau aš labiau norėjau apie vienaragius. na bet bus gerai. nusišipsojo džeinė, bet ji žinoma gali nusileisti.svarbu, kad ne viena turiu daryt. galvojo džeinė. Nes ji to labiausiai bijojo daryt vienai.


Paskutinį kartą redagavo Džeinė ikirelė, Tr. 08 06, 2008 9:51 pm. Redaguota 1 kartą
Džeinė ikirelė
Džeinė ikirelė
Pirmakursis(-ė)

Female Pranešimų skaičius : 43
Registration date : 2008-07-13

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Alice Foster Kv. 07 24, 2008 11:10 am

- Atsiprašau, mokytoja, daugiau tai nepasikartos... - numykė Alice ir nuleido žemyn akis. - Bet... Aš ne vienintelė pavėlavau, o tik man vienai nubraukėt taškus... - dar pabandė gintis Alice. - Nesvarbu... - pasakė tyliai sau ji ir pašnabždomis toliau tarėsi su Džeine. - Žinai, aš nusprendžiau, kad lengviau bus nupiešti vienaragius, tai darom apie juos, - sutiko su Džeine Alice ir jos pradėjo dirbti.
Alice Foster
Alice Foster
Pirmakursis(-ė)

Female Pranešimų skaičius : 52
Age : 30
Registration date : 2008-07-17

http://miestas.forumotions.net

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Lara Misticism Pir. 07 28, 2008 4:12 pm

(Džeine,ilgesni pranešimai paiilgink arba ištrinsiu.)
Lara saldžiai nusišypsojo Alice ir pasakė:
-Jeigu tu taip trokšti,tebunie...Minus 10 taškų iš grifų gūžtos.Ar dabar jautiesi patenkinta?Okey.taigi...manau ,kad ponaičiui Breakeriui atimsim taškų už šokoladinę varlę taigi dar 10 taškų iš grifų gūžtos ir beje teisėtai,taigi grifai mažiau nusižengimų,nes jūsų taškų greitai nebeliks jeigu taip ir toliau.Panele Shania ir ponaiti Breakeri pasiskubinkite,nes už paamokos gaišimą nuimsiu taškų.kas ima Vienaragius prašau taip pat tvirtai įsupti į apsiaustus ir nusiimti visus papuošalus.Gabilių ėmėjai prašau pasiimti žiaunažoles ir pradėsime.
Profesorė atsistojo ir per mirtiną tylą nukaukšėjo su bateliais į kitą klasės galą pasiimti palto.Užsimetusi paltą pasakė:
-Na 1 grupė ateikite prie manęs,eisime į slibinų aptvarą,o kiti liekate čia aš greitai sugrįšiu.
Lara pasisuko į mokinius ir piktai nužvelgė.tada padėjo ant stalo sidabrinę katę ir pasakė:
-Jeigu triukšmausite aš sužinosiu.
ir išėjo iš klasės su 1 grupės mokiniiais.
Lara Misticism
Lara Misticism
Profesorė

Female Pranešimų skaičius : 83
Taškai : 0
Registration date : 2008-07-07

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 12 1, 2  Next

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume