Hogvartsas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mažas pastatėlis-Klasė.

+3
Matthew Breaker
Terrani Fix
Lara Misticism
7 posters

Puslapis 22 Previous  1, 2

Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. - Page 2 Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Alice Foster Pir. 07 28, 2008 5:46 pm

Alice nurimo, kai viskas tapo sąžininga. Kai mokytoja išėjo, ji atsisuko į Džeinę.
- Nepyk, bet mėgstu teisybę Wink , - tyliai pasakė ji Džeinei. - Iš tavo koledžo taip pat turėjo atimti taškų, nes juk ir tu pavėlavai, ar ne? Taip sąžiningiausia. Na, bet manau, mes dėl to nesipyksim, ar ne? Wink - paklausė ji ir draugiškai nusišypsojo. - Gerai. Aš jau apgalvojau viską, tikrai darysim apie vienaragius, gerai? Įdomūs, geri gyvūnai, nesunku nupiešti ir t.t... Smile
Alice Foster
Alice Foster
Pirmakursis(-ė)

Female Pranešimų skaičius : 52
Age : 30
Registration date : 2008-07-17

http://miestas.forumotions.net

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. - Page 2 Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Lara Misticism Pir. 07 28, 2008 6:39 pm

Lara grįžo į klasę ir švelniu balsu pasakė:
-Pagaliau nuo galvos nusipučiau tuos du nennaudelius kurie gadino mano nuotaiką.Taigi jums turbūt įdomu kaipgi aš žinau apie Alice trumpą dialogą su Džeine?Taigi žiūrėkite...
Mokytoja nenusimetusi palto paimė savo sidabrinę katę į rankas ,kažką sumurmėjo ir katė atgijo,tapo miela sidabrine katyte.tada jinai priėjo prie lentos ir ir bakstelėjo į ją snukeliu.Lentoje kaip mat pasirodė A;ice su Džeine ir jų visas pkalbis girdėjosi gana garsiai.Vaizdui nurimus Lara nusišypsojo ir papasakojo mokiniams:
-Taigi tokią katytę įsigyti tikrai nepigu ir jas pardavinėja tik Paryžiuje.Man ją atsiuntė seseris Helen kuri ten gyvena gana pasiturinčiai.Taigi dabar žinosite kas bus kai pliurpsite ir panašiai.Ją laikysiuir per pamoką,pamokos gale atgaivinsiu.Pamatysite visus kurie kėlė išdaigas mano pamokų metu.Trečia grupė,vienaragiai,apsirenkite ir eime prie vienaragių ertmės.
(laukiu jūsų abiejų post'ų kaip rengiates paliekat kuprines ir pan,o vėliau išeinat su manimi.)
Lara Misticism
Lara Misticism
Profesorė

Female Pranešimų skaičius : 83
Taškai : 0
Registration date : 2008-07-07

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. - Page 2 Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Alice Foster Antr. 07 29, 2008 10:02 am

- Oho, - pasakė Alice. - Čia tai jėga! Geras daiktas! - pagarbiai nusistebėjo ji. - Profesore, kai turit tokį daikčiuką, tikrai klasėj niekas netriukšmaus, - patikino mergaitė linksėdama galva.
Atitokėjusi nuo pamatyto reginio, Alice greitai užsimetė apsiaustą ir nuėjo su Džeine paskui mokytoją.
Alice Foster
Alice Foster
Pirmakursis(-ė)

Female Pranešimų skaičius : 52
Age : 30
Registration date : 2008-07-17

http://miestas.forumotions.net

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. - Page 2 Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Matthew Breaker Antr. 07 29, 2008 9:46 pm

Matthew pyktį stengėsi nuryti. Jam tai išėjo, tačiau jei viskas atsitiktų atvirkščiai, berniukai pasakytų kelis žodžius, panašius į "Kokia jūs pikčiurna, mokytoja." "Pikta jūs atrodote kaip sukriošusios bobos užpakalis!" ir panašiai. Tačiau jis tiesiog nunarinęs galvą nusekė paskui jaunąją mokytoją, kuri, vis dar griežtu veidu, skynėsi kelią pirmyn, link Slibinų užtvaro.
Matthew Breaker
Matthew Breaker
Pirmakursis(-ė)

Male Pranešimų skaičius : 280
Gyvenvietė : Grifų Gūžtos bokštas
Taškai : 20
Registration date : 2008-06-21

https://thehogwarts.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. - Page 2 Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Džeinė ikirelė Tr. 08 06, 2008 9:59 pm

Alice Foster rašo:Alice nurimo, kai viskas tapo sąžininga. Kai mokytoja išėjo, ji atsisuko į Džeinę.
- Nepyk, bet mėgstu teisybę Wink , - tyliai pasakė ji Džeinei. - Iš tavo koledžo taip pat turėjo atimti taškų, nes juk ir tu pavėlavai, ar ne? Taip sąžiningiausia. Na, bet manau, mes dėl to nesipyksim, ar ne? Wink - paklausė ji ir draugiškai nusišypsojo. - Gerai. Aš jau apgalvojau viską, tikrai darysim apie vienaragius, gerai? Įdomūs, geri gyvūnai, nesunku nupiešti ir t.t... Smile


-Žinoma, kad nesipyksim mums gi rekia darbą padaryti :)Džeinė irgi jai draugiškai nusišipsojo.
-Aš tai tikrai sutinku, darykim apie venaragi. Nudžiugo Džeinė.
-Aš taip pat manau, kad neturėtu būti labai sunku.Džeinė pradėjo galvoti, kaip riktu piešti vienaragi ir ka reiks parašyti. Ji su Mokyotoja ir Alice išėjo.
Džeinė ikirelė
Džeinė ikirelė
Pirmakursis(-ė)

Female Pranešimų skaičius : 43
Registration date : 2008-07-13

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. - Page 2 Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Lara Misticism Antr. 08 12, 2008 4:28 pm

Mokytoje persisprendusi ,kad neis pas kitas dvi mokines,nes jomis siekt tiek pasitikejo taigi nuejo klasen.Iejusi aptiko tyla ir tada linksmai pasake:
-Taigi Eva ir Terrani prasau issirinkti ir palydesiu jus iki obijekto.
Belaukdama Lara nusivilko apsiausta ir ji pasikabino.Tada atsisedo i savo kede ir pradejo linguoti kojomis.
Lara Misticism
Lara Misticism
Profesorė

Female Pranešimų skaičius : 83
Taškai : 0
Registration date : 2008-07-07

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. - Page 2 Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Lara Misticism Antr. 10 14, 2008 5:38 pm

Kadangi mokinės niekaip negalėjo išsirinkti Lara pasakė:
-Na kagi pamoka tuojau baigsis tai jūs tyrinėsite vandenių gyvenimą.Šią pamoką jums padarau išimtį.Galite eiti ,tačiau kitą pamoką atidirbsite už tai.Ir kitą pamoką nepamirškite ,kad jūs iškart turite eiti prie ežero ir naudotis žiaunažolėmis.Namų darbams: sužinoti viską apie -iaunžolių poveikį ir suplanuoti kaip dirbsite.O dabar aš einu patikrinti kitų mokinių,viso gero...
Ir Lara išstūmusi mokines pro duris nuėjo į mišką,pasižiūrėti ką dirba mokinės.
Lara Misticism
Lara Misticism
Profesorė

Female Pranešimų skaičius : 83
Taškai : 0
Registration date : 2008-07-07

Atgal į viršų Go down

Mažas pastatėlis-Klasė. - Page 2 Empty Re: Mažas pastatėlis-Klasė.

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 22 Previous  1, 2

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume